Поживна цінність на 100 г
Ккал
Білки
Жири
Вуглеводи

Вечеря за 5 хвилин підготування - те що іноді так важливо наприкінці дня. 2-3 види овочів, стейк смачної корисної риби - найліпший вибір для будь-кого (та для спокою фахівців з харчування).

Цією публікацією повертаю корисне - рецепти з рибою разом з EASYFISH.

Загалом, поєднання риби+овочів - найбезпечніший вибір майже для будь-якого прийому їжі. Навіть до пізньої вечері. Білки та жировий компонент будуть довго насичувати, тримати цукор крові стабільним, а порція може бути абсолютно за апетитом. Якщо ми не домішуємо в прийом їжі цукри чи прості вуглеводи, для травлення це найкращий подарунок.

Вибір дикого лососю чи як в прикладі кети - мій суб’єктивно кращий. Дика риба рухливіша та жвавіша, м’ясо - плотніше, вигодовування - природнє, що надає максимальної корисної насиченості. Лососеві завжди мають природній вершковий смак та виразний колір філе. В 100 г до. 80% денної норми вітаміну В12, трохи заліза та калію, 350-500 мг омега-3 DHA.

5 хвилин, 1 таця та духова шафа - все що треба. За рахунок того що риба має достатню кількість жирів, заморозка на її смак та властивості не впливає. Тільки пам’ятаємо, що безпечне розморожування - заздалегідь, в холодильнику, а не при кімнатний температурі.

Інгрідієнти для приготування
  • 1-2 стейк дикого лосося, тут кета
  • 1/3 бульби фенхеля чи стебла селери
  • 4-5 томатів чері
  • цибуля порей чи просто солодка біла
  • можна також використовувати картоплю скибочками, корінь петрушки
  • морська сіль
  • оливкова олія
Приготування

Рибу заздалегідь розморозити. Наризати скибочками фенхель, чері - навпіл, порей - навпіл. Викласти на тацю застелену пергаментом, посолити, збризнути олією. Запікати при 190С 15 хвилин.

Приготування

Рибу заздалегідь розморозити. Наризати скибочками фенхель, чері - навпіл, порей - навпіл. Викласти на тацю застелену пергаментом, посолити, збризнути олією. Запікати при 190С 15 хвилин.

до 30 хвилин
Стейки дикого лосося з овочами
Анастасія Голобородько
Фуд-терапевт, нутриціолог та спікер з освіти в їжі
мої послуги

схожі рецепти

Всі рецепти