Авторка блогу
                              Мене звуть Анастасія Голобородько. Я сертифікований нутриціолог і фуд-терапевтка, спікер з освіти в їжі та вже понад 17 років вивчаю гастрономічні культури та допомагаю налагоджувати стосунки з тілом через їжу.
Анастасія Голобородько
Нутріциолог
Фудтерапевт
Мій фокус
Велику частину часу приділяю навчанню, бо, по перше, я люблю загадки, а ще причинно-наслідкові звʼязки. Це молода наука. Та сучасна. Важливо тримати руку на пульсі та доповнювати свої знання, свій підхід.

Всі свої знання я вкладаю у своє сьогодення, активність та проєкти. Один з них – індивідуальне консультування з питань здоров’я, спорту та харчування. Я підбираю меню з урахуванням індивідуальних особливостей, консультую з питань здорового способу життя та проводжу семінари і публічні лекції про важливість раціону та сучасні гайдлайни дієтології.
Помилково думати, що здорове харчування – це обмеження. Це адекватний підхід до того, як ти вмієш справлятися з тим, що в тебе в тарілці, і своїм тілом. Я допомагаю налагодити ці стосунки. І це набагато більше, ніж просто їжа.
17
Років
вивчення гастрономії та культурної журналістики
70
Країн
в яких я досліджувала стиль харчування та місцеві кухні
30
к
Пацієнтів
вивчення гастрономії та культурної журналістики
Публікації у ЗМІ
Детальніше Про
Послуги
Періодично ми прводимо онлайн та офлайн зустрічі. Де Анастасія роводить лекції та семінари стосовно здорового образу життя, Їжі тощо. Пару речень які описують концепцію івентів. тощо... Пару речень які описують концепцію івентів. тощо...
Детальніше

Мої послуги