![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/6616c67fa444ff611a1b7e30_4D3ED760-77F9-440B-86BE-15F41A274097-8F02529C-7CA7-4C9C-AD46-02C6D2B7DC33-scaled.webp)
У рамках проєкту #LifeBeyondOrdinary компанія Miele в Україні обрала кілька героїнь, яким довірила першими скуштувати лінійку нових продуктів. Традиційно, я робила найкраще, що вмію: готую та розповідаю про їжу. Готую те, що часто здається довгим та складним, але подаю так просто, що повторити може кожен.
Ми готували тунець. Спілкувалися. Miele, дякую за класний досвід. І так, чи потрібно говорити, що так само можна приготувати індичку чи баранину?).
- 1-2 стейки тунця
- 5 см кореня імбиру
- 4-7 зубчиків часнику
- морська сіль
- свіжомелений чорний перець
Часник та імбир очистити і розтерти у ступці, продавити через часникодавку або зробити грубе пюре в блендері. Змішати із сіллю та сумішшю замаринувати тунець. Мінімум 10 хвилин. Ніч теж простоїть чудово)
Смажити у щедрій кількості кокосової олії, не доводячи до димлення. Прожарювання на ваш смак, ми вдома смажимо по 1 хвилині з кожного боку.
Часник та імбир очистити і розтерти у ступці, продавити через часникодавку або зробити грубе пюре в блендері. Змішати із сіллю та сумішшю замаринувати тунець. Мінімум 10 хвилин. Ніч теж простоїть чудово)
Смажити у щедрій кількості кокосової олії, не доводячи до димлення. Прожарювання на ваш смак, ми вдома смажимо по 1 хвилині з кожного боку.