![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/666aa0dbcf502257b0281837_jakub-kapusnak-vLQzopDRSNI-unsplash.jpg)
Почну із запитання. Чи можна полюбити річкову рибу? За всього великого вибору розкішних філе без кісток, свіжості і т.д. у мене не складаються з нею стосунки. Немає взаємного кохання. Окрім щуки, мабуть. Рецепт неймовірно простий та ніжний. На все приготування – максимум 10 хвилин. Отримуємо практично дієтичну рибу з легким ароматом розмарину і ледве вловимою гостротою часнику. До неї – салат, пюре, полента (потрібне підкреслити).
![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/661d358342b3d4643674f049_41.webp)
- 400-500 г філе судака
- оливкова олія
- вершкове масло
- 5 зубчиків часнику
- 5 гілок розмарину
- лимон (опціонально, якщо любите, я віддаю перевагу без риби)
- сіль
Філе миємо, якщо це необхідно, і просушуємо паперовим рушником. У сковороді розтоплюємо вершкове масло в оливковій олії. Кидаємо цілі зубчики часнику та розмарин. Коли масло добре розігрілося, трохи зменшуємо вогонь і кладемо рибу, шкірою вниз.
Акуратно піддівая лопаткою і пускаючи масло “під”, готуємо судака 5-6 хвилин, до впевненої скоринки. Перевертаємо, готуємо ще 3-4 хвилини (прожарювання регулюйте самі +- 2 хвилини, важливо не пересушити). Коли риба ось-ось готова, вимикаємо вогонь і даємо трохи відпочити. Подаємо одразу.
![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/661d3583f917821657d34dbd_3.webp)
І продовжуючи питання. Як ви готуєте річкову рибу? Прошу порад та розкриття секретів. Я точно чогось не знаю про неї.
Філе миємо, якщо це необхідно, і просушуємо паперовим рушником. У сковороді розтоплюємо вершкове масло в оливковій олії. Кидаємо цілі зубчики часнику та розмарин. Коли масло добре розігрілося, трохи зменшуємо вогонь і кладемо рибу, шкірою вниз.
Акуратно піддівая лопаткою і пускаючи масло “під”, готуємо судака 5-6 хвилин, до впевненої скоринки. Перевертаємо, готуємо ще 3-4 хвилини (прожарювання регулюйте самі +- 2 хвилини, важливо не пересушити). Коли риба ось-ось готова, вимикаємо вогонь і даємо трохи відпочити. Подаємо одразу.
![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/661d3583f917821657d34dbd_3.webp)
І продовжуючи питання. Як ви готуєте річкову рибу? Прошу порад та розкриття секретів. Я точно чогось не знаю про неї.