Швидка осіння зелена гречка з овочами

Хочеться, щоб ви на ці складнопобудовані рецепти дивився групами продуктів. “Ага, одне незбиране зерно, два види насіння, зелень, овочі що є і ферментація”. Це найправильніший вектор. Але можна і повторити, що не подобається мені – не публікую) а значить все чесно. І так, цей рецепт – ідеальний для GAPS протоколу.

40-80 г зеленої гречки (на одного чи двох)

2 ст л очищених конопляних ядер (можна насіння гарбуза)

2-3 ст л льону

1 ст. л. кунжуту

1 огірок

1 маленька морква

велика жменя паростків (можна темну ароматну зелень: кріп, кінзу, естрагон, пертрушку)

2-4 ст. кімчі або квашеної капусти без цукру

горіхова олія

Гречку залити водою, щоб вона ледве покривала, швидко довести до кипіння, зменшити вогонь, накрити кришкою і томити, пропарюючи 3-7 хвилин. Довго не потрібно, зелена майже миттєво готова до вживання.

У цей час у тарілку нарізати капусту чи кімчі, паростки чи зелень, моркву, насипати конопляні ядра, кунжут, льон. Викласти гарячу гречку і акуратно перемішати все. Заправити улюбленою горіховою олією (фундука, волоського горіха або просто смачною оливковою) і розсолом кимчі або капусти. Як каже мій друг – штам 317/402. Із натуральних джерел.

Опціонально можна додати: волоський горіх, пластівці спіруліни, пажитник, ще 1-2-3 овочі, тхіну, веган дріжджі погашені, запечена з вчора картопля в шкірці, корінь петрушки або батат.