Проста та ідеальна спаржа

Так просто, що іноді навіть незручно писати) але виявилося, що про спаржу ходять якісь пристрасті та легенди. І ускладнення: багато відріж, відвари без верхівок, поклади на лід.. це теж працює, звичайно; але #ешькакнастя славиться не лише смаком та різноманітністю, а й безгеморой не треба ускладнювати. Два рецепти спаржі «3 хвилини».


Для сковороди. Спаржу помити і зрізати 1 см “попки”. Зрізати більше потрібно у випадку, якщо ви купуєте не в сезон і вона у ваш холодильник їхала через половину Європи, а то й океан. Свіжа сезонна Українська спаржа хороша повністю) 1 см відрізали. У сковороді розтопили щедрий шматочок вершкового масла. Виклали спаржу і, помішуючи, готуємо 2-3 хвилини. Стебла стануть яскравішими і трохи м’якшими. Не треба переготовлювати) її і сиру можна їсти. Гарячу підрум’янену спаржу збризкати найкращою оливковою олією і посолити копченою сіллю. Все.


Для грилю, сковороди гриль або режим гриль духовки. Помити, зрізати 1 см, збризкати оливковою олією і сіллю. Готувати 3-5 хвилин на сильному вогні. Якщо зручно, поки вона на грилі, потерти на спаржу витриманий, дуже дорослий пекорино (будь-який витриманий овечий сир) або пармезан. Зняти з вогню та ще раз посипати.