Брокколі з анчоусами та каперсами за 5 хвилин

З часником, чилі, каперсами, анчоусами та найсмачнішою олією. З таким поєднанням можна з’їсти майже все. Але броколі вони особливо личать.

Якщо брокколі не любите, полюбити важко. Розумію. І це якраз той випадок, коли можна відсунути оповідання про локальне, сезонне і знайти, нарешті, той рецепт, який дозволить її їсти переваг для здоров’я писати не буду, там довгий листок: від біохімії, складу, типу клітковини до сотень досліджень. Попрошу лише одне: аль-денте. Припиніть відварювати до смузі та віддавати у воду найцінніше. Хрускіт – це круто і це збереження ензимів. Так, їх не тільки виробляють ваші органи і слина, ферменти є і в їжі. В сосиски немає, в овочах та зелені – повно. Саме овочі допоможуть швидко та коректно переварити кебаб. А рис, наприклад, не допоможе. Так ось, броколі.

Брокколі аль-денте з анчоусами, каперсами та чилі

  • 1 головка брокколі
  • 5 зубчиків часнику
  • 1 чилі
  • 2 ст л каперсів
  • 5-10 анчоусів
  • оливкова олія

Зрізаємо суцвіття однієї дуже великої голівки. Дуже великі розрізаємо навпіл. Нарізаємо дрібно 5 зубчиків часнику і 1 свіжий чилі. У сковороді з товстим дном нагріємо смачну оливкову олію. Смачне – це свіже і походження якого ви знаєте і воно вас тішить) смачне завжди має сильний, яскравий смак. У гарячу олію додаємо часник та чилі, відразу за ними 1-2 ст.л. каперсів та 3-8 шт анчоусів. Припускаємо на сильному вогні хвилину, чекаємо на сильний аромат.Зменшимо вогонь і додамо броколі. Перемішати, влити 50-60 мл води і дати випаруватися. Пар просочить брокколі до напівготовності, це нам потрібно. Просто не забувайте помішувати. Вимикаємо вогонь і даємо трохи постояти. І вибачте за кліше, але лосось запечений у гірчичному соусі до такої броколі – вогонь.