![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/6649d83a197ffff0a5445e8c_thoa-ngo-m83www70QJk-unsplash.webp)
Здавалося б, нічого простішого немає. Але мені ще років 5 чи 6 тому про класичний омлет запам'яталася одна проста річ. На одне яйце додаємо молока, об'ємом у половину яєчної шкаралупи. Спочатку так і міряла:) розбивала яйце, наполовину шкаралупи наливала молока трохи, додавала до яйця, потім наступне.
![](https://cdn.prod.website-files.com/65ba47acaa465c7bfee66273/661e83f01b07a1ae83744448_omelette.webp)
- 2-3 яйця
- близько 50 мл молока (на 1 яйце - 1/2 обсягу шкаралупи)
- 15-20 г вершкового масла
- морська сіль та свіжомелений чорний перець
Все просто. Збиваємо яйця з невеликою кількістю молока. Солимо і перчимо, до смаку. У невеликій сковороді розігріваємо вершкове масло. Як розтануло – вливаємо яйця. Помішуємо лопаткою. Готуємо близько 2 хвилин, швидко. Як тільки починає рум'янитися знизу, а зверху ще трохи рідкуватий - готовий. Складаємо навпіл і так знімаємо. Відправляємо на тарілку.
Всередину омлету, перед тим як скласти, можна потерти сир або додати зелені, або навіть грибів. Я люблю іноді з сиром та зеленою цибулею. А можна на першому ж етапі додати до яєць подрібнену броколі та солодкий перець. Тут уже ваші смаки та фантазія.
Все просто. Збиваємо яйця з невеликою кількістю молока. Солимо і перчимо, до смаку. У невеликій сковороді розігріваємо вершкове масло. Як розтануло – вливаємо яйця. Помішуємо лопаткою. Готуємо близько 2 хвилин, швидко. Як тільки починає рум'янитися знизу, а зверху ще трохи рідкуватий - готовий. Складаємо навпіл і так знімаємо. Відправляємо на тарілку.
Всередину омлету, перед тим як скласти, можна потерти сир або додати зелені, або навіть грибів. Я люблю іноді з сиром та зеленою цибулею. А можна на першому ж етапі додати до яєць подрібнену броколі та солодкий перець. Тут уже ваші смаки та фантазія.