Якщо ви займаєтеся спортом, аматорським чи професійним, ви знайомі з почуттям, коли змушені пропускати тренування через отримані травми. Це гальмує прогрес і не дозволяє досягти поставленої мети. Щоб мінімізувати ймовірність отримання травм під час бігу, Nike запустили масштабний проект Run Fearless, місія якого — допомогти зберегти здоров'я і не сходити з дистанції.

Бренд створив дві нові бігові моделі кросівок, що зменшують ризик травм на 52%, в порівнянні зі звичайними кросівками — Nike Zoom X Invincible Run і Nike React Infinity Run. Результат багаторічної роботи лабораторії Nike Sports Research Lab і сотень проведених тестів.

Серед українських атлетів, які вже протестували нові кросівки, – Віктор Циганков (футболіст ФК «Динамо» Київ) та Юлія Левченко (українська стрибунка у висоту).

Основними особливостями кросівок стало збільшення кількості піноматеріалу в середній та передній частині підошви. Це підвищило комфорт та знизило ударні навантаження на стопу. Також змінилася сама підошва, яка набула форми «крісла гойдалки» для плавного переходу з п'яти на носок. Для підвищення стабілізації також збільшили основу п'яти та шкарпетки.

Обидві моделі вже у продажу в мережі магазинів Nike і онлайн-магазині deltasport.ua (https://deltasport.ua/).

Nike ZoomX Invincible Run

Кросівки Nike ZoomX Invincible Run – ідеальний варіант для бігу на довгі дистанції завдяки покращеному співвідношенню амортизації та стабільності. Міжпідошва виготовлена ​​з чуйної піни ZoomX у великій кількості. Це забезпечує більш м'який крок та повернення більшої кількості енергії. Форма підошви та ширші борозенки в передній частині допомагають створити більш стабільний хід та плавний перехід кроку.

Nike React Infinity Run 2

Друге покоління Nike React Infinity Run отримало оновлений верх Flyknit, який забезпечує більшу міцність і підтримку в області носіння, а також кращу повітропроникність у середній частині стопи. Нитки Flywire були додані по всьому верху для кращої підтримки.

21.9.21
2
хвилини

Зменшення ризику травм під час бігу від Nike

Анастасія Голобородько
Фуд-терапевт, нутриціолог та спікер з освіти в їжі
мої послуги