Вже кілька років поспіль Nike Run Club збирає сотні любителів бігу, щоб разом пробігтися нічним Києвом назустріч першим променям сонця. Травма коліна не дозволила мені бігти його цього року, але смузі та лимонади за моїми рецептами традиційно радували бігунів.

Бажаєте піддивитися як усе пройшло?

У рамках заходу Nike провів презентацію абсолютно нових кросівок Joyride. Їхня інноваційна система амортизації здатна зберігати комфорт при кожному кроці. Конструкція складається з тисяч кульок із кополімеру пластику та гуми, які вміщені в підошві. Вони дозволяють піноматеріалу розширюватися у всіх напрямках, приймаючи форму стопи, забезпечуючи поглинання ударних навантажень, легкість та повернення енергії.

Біговий клуб Nike Run Club – це регулярні безкоштовні тренування, які покликані надихати бігунів по всьому світу. Оптимальний графік, командний дух та дружня атмосфера допоможуть прогресувати та отримувати задоволення від занять спортом на найкращій спортивній локації в Україні – НСК “Олімпійський”. Докладніше про тренування та інші активності Nike дізнавайтесь у групі Facebook: Nike+ Kyiv.

#enjoytherun #nikerunning - нове для інстаграм

12.9.19
1
хвилина

Як пройшов Nike Sunrise Run 2019

Анастасія Голобородько
Фуд-терапевт, нутриціолог та спікер з освіти в їжі
мої послуги