Біг - класний та доступний вид фізичного навантаження. Його легко варіювати за станом, він не вимагає особливої ​​підготовки та екіпірування. Але все ж таки, він обріс деякою кількістю міфів. Наприклад, про миттєве схуднення. Нещодавно друзі з Ногибоги переклали та адаптували класну статтю, яка пояснює, чому не обов'язково бігати, щоб схуднути.

Один із найбільш недооцінених фактів про фізичні навантаження полягає в тому, що навіть ті калорії, які ви спалюєте під час тренування, є крихітною частиною денної витрати енергії. Енергія витрачається як на рух, так і на підтримку сотень життєво необхідних функцій організму.

Існує три основні компоненти споживання енергії:

  1. основний обмін речовин чи енергія, необхідна для базового функціонування організму під час відпочинку;
  2. енергія, що використовується для перетравлювання їжі;
  3. енергія, що виділяється на фізичну активність.

На щастя чи жаль, біг - не найенерговитратніший вид занять. У людини середньої статури заняття бігом в помірному темпі протягом години, спалює 500-650 ккал. Але існують такі заняття, на які ви витратите вдвічі більше:

Сайкл

Райд в студії з тренером - один із найенерговитратніших видів спорту, що буквально випалює калорії. Із середнім навантаженням - від 1000 ккал/год.

Лижі

Точніше, лижний спорт пересіченою місцевістю. Сезонне, але дуже приємне заняття. З великою витратою енергії – близько 850-900 ккал/год.

Гребля

Не найпоширеніший у наших краях вид спорту, проте. 850 ккал/год.

Скакалка

Тільки в дитинстві здається, що скакалка – це просто. Для дорослої людини – гарне навантаження та 800/850 ккал за годинний воркаут. Вправи зі скакалками вимагають підвищеного контролю та уваги, оскільки дуже травматичні для колін та зв'язок. Вибирайте групові вправи з тренером.

Кікбоксинг

Як і муай тай (до речі, як і тренування hiit та вправи на кшталт mountain climbers або берпі без зупинки), - хороше крос-тренування з високою інтенсивністю. Близько 700-750 ккал/година.

Плавання

Практично будь-яким стилем, у середньому темпі. Одне з найбезпечніших, не травматичних занять. У середньому 680 ккал за умови, що ви займаєтеся не менше 45 хвилин.

Велоспорт

В активному темпі, але не закриваючись у залі чи будинку зі станком. На свіжому повітрі з різноманітним рельєфом. Від 680 ккал/годину і вище.

29.8.17

7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг

Анастасія Голобородько
Фуд-терапевт, нутриціолог та спікер з освіти в їжі
мої послуги