Інновації, які полегшують життя: про технології та гаджети з Siemens

Сьогодні ми поговоримо про інновації, які полегшують життя, про технології та гаджети для здорового способу життя, а також поговоримо про розумну техніку для дому.


У 2022 році – з самого його початку – я рада бути амбасадором бренду побутової техніки Siemens.

Останніми роками питання свідомого та екологічного розвитку зайняли важливе місце у контексті обговорення майбутнього багатьох країн та галузей виробництва. Зокрема для побутової техніки, яка так чи інакше впливає на якість життя людини, інновації та свідоме споживання мають надзвичайно велике значення. Саме у цій площині і стався наш метч з Siemens. Я отримала пропозицію від бренду та виділила для себе три основні аспекти, за якими прийняла запрошення: 1. досконалий дизайн приладів, 2. інновації, що полегшують життя, 3. концепція смарт-підходу, за якою технології мають бути не тільки красивими, а й ефективними.

Я переконана, що дизайн значною мірою впливає на те, як змінюється наше сприйняття повсякдення. Крім квантового стрибка в технологіях, я завжди ціную відчуття прекрасного у побуті). Кожна інновація та рішення Siemens, від вибору матеріалу до виробничого процесу – це співпраця бренду та дизайнера, що має на меті екологічність і здоров’я.

В цьому році, раз на місяць, я буду готувати, говорити, куштувати, а Siemens мені в цьому допомагатиме.

https://youtu.be/mlpgg3Vuoz8
Культ кави, способів її обсмаження та приготування

Завдяки новим технологіям виробництва техніки ми маємо змогу куштувати вдома напої, які раніше міг приготувати тільки професійний бариста в кав’ярні. Кавомашини з’явились у лінійці Сіменс нещодавно порівняно з іншими брендами, і я бачу у цьому  плюс, вони увібрали максимум сучасних знань про те, як зробити ідеальну каву вдома. Найголовніше – це температура, проточне нагрівання, яке гарантує максимальну екстракцію з кожного зернятка. А з підтримкою Wi-Fi і застосунком Home Connect процес приготування стає максимально легким.