Біг за будь-якої погоди із зимовою колекцією Nike + поради щодо пробіжок у темний час доби

Всім відомо, що бігати взимку можна, і навіть потрібно, але необхідно правильно підібрати екіпірування та розуміти базові принципи пробіжок у цю пору року. Nike вже багато років розробляє технології та продукти, які дозволяють атлетам та любителям бігу, тренуватися в зимовий період з максимальним комфортом.

Нова бігова колекція Nike дозволить продовжувати тренування навіть узимку, зберігаючи тепло, сухість та комфорт незалежно від погодних умов.

Цього року ключовим із одягу стали бігові куртки з технологією Nike Therma-FIT, яка поєднує терморегулювальну тканину та пуховий наповнювач. Довговічне водовідштовхувальне покриття надійно захищає від вологи, а система швидкого доступу дозволяє регулювати вентиляцію за допомогою блискавки.

Більш легка чоловіча куртка Nike Shieldrunner створена, аби активно протистояти будь-яким опадам або поривам вітру, зберігаючи необхідне тепло. Ці куртки створені із турботою про навколишнє середовище, і щонайменше на 50% складаються з перероблених поліефірних волокон.

Будьте пильні на дорогах

Рано вранці та дуже пізніми вечорами машин на дорогах відчутно менше. Але це не робить проїжджу частину безпечною.

Правила поведінки на дорогах незмінні в будь-який час доби: біжимо назустріч руху, уважно дивимося на всі боки, перетинаємо дорогу тільки на зелене світло і по зебрі. За можливості завжди сходимо на тротуар.

Плюси та мінуси бігу у темряві

В умовах поганого освітлення краєвиди довкола особливо не поспостерігаєш. Але саме через це сильно змінюється сприйняття інших деталей, включаючи навіть відчуття власної швидкості. Загострюється слух, підвищується концентрація та швидкість реакції, тіло рухається з більшою обережністю. Такі пробіжки можна взагалі розцінювати як посилене тренування уваги та роботу над координацією.

Якщо не зважати на труднощі з пошуком мотивації, то головних проблем дві: у темряві погано бачите ви, і погано видно вас.

Бігові кросівки для холодної погоди мають свої особливості. Так, популярні трейлові кросівки Pegasus Trail 3 GTX отримали додатковий шар із матеріалу GORE-TEX, який захищає ноги від вологи, а додаткові гетри запобігають попаданню води та бруду всередину взуття.

Обирайте підходящий маршрут

Насамперед, біжіть по добре освітленим місцям. При світлі ліхтарів легше помітити не тільки ями та купини, а й небажану компанію в іншому кінці алеї та вчасно підкоригувати маршрут.

Навіть улюблений парк у темряві може здатися набагато менше дружелюбним, і відстань долатиметься зовсім по-іншому. Іноді має сенс стримати свій авантюризм і намотати з десяток кіл на найближчому стадіоні. Максимально сприятлива та умовно безпечна обстановка дозволить краще сконцентруватися на техніці бігу.

Якщо ви вирішили бігати міськими вулицями, вашим вірним помічником стануть кросівки Nike Pegasus 38 Shield, які мають утеплений матеріал верху зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям. Протектор кросівка нагадує зимову шину та забезпечує надійне зчеплення, допомагаючи впевнено рухатися слизькими вулицями.

Нехай план забігу буде простішим — його легко буде втримати в голові і не доведеться зайвий раз діставати телефон і звірятися з картою.

Нова зимова колекція вже у продажу у всіх магазинах Nike та на сайті deltasport.ua.

Джерело: https://nogibogi.com/beg-v-temnote/