20 років фітнес конвенції Nike Training Club у Києві

Неймовірно, але 20 років поспіль в Україні відбувається фітнес конвенція Nike Training Club. Цього року до 20-річчя, 20 презентерів з усього світу приїхали розповісти про тенденції у світі фітнесу для більш ніж 1500 учасників.

Функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, сайклінг, духовний розвиток, стретчинг, харчування та реабілітація – все як я люблю. Вперше за останні роки я не завітала до конвенції, тому показую як це було. І даю лист моїх улюблених тренувань, які Nike відбирає у додаток.Ось уже 10 років незмінним генеральним партнером конвенції Nike Training Club є компанія Herbalife Nutrition, світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування. Спільно з Nike компанія популяризує здоровий та активний спосіб життя поряд із принципами правильного харчування.

Водний партнер «Моршинська» Спорт допоміг учасникам підтримувати гідробаланс в організмі, адже головне правило тренувань – правильна вода. «Моршинська» Спорт – вірний супутник для тих, хто веде активний та здоровий спосіб життя, а також невід’ємний атрибут будь-яких спортивних тренувань.

Nike Training Club об’єднує спортсменів по всьому світу та дозволяє тренуватися у будь-який час у будь-якому місці. Додаток NTC доступний безкоштовно в App Store та Google Play, а регулярні тренування в Києві проходять тричі на тиждень на безкоштовній основі. Приєднуйтесь та стежте за усіма активностями Nike в Україні в групі Facebook: Nike+ Kyiv