Ювілейна фітнес конвенція Nike стане наймасштабнішою за 20 років

Одна з головних спортивних подій року у Києві у сфері фітнес індустрії – конвенція Nike+ Training Club – цього року відзначає своє 20-річчя. 16-17 березня ювілейний захід пройде, як і належить, ще цілісніше та різноманітніше, ніж зазвичай: вперше в Україні під одним дахом виступатимуть понад 20 іноземних фахівців світового масштабу. А на відвідувачів чекає 100 майстер-класів загалом.

На заході – останні тренди у всіх аспектах здорового способу життя: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, спорт та вагітність, харчування та реабілітація.

У списку презентарів Remy Huleux (Франція), Per Markussen (Норвегія), Alessandro Oliveri (Італія), Salvatore Nocerino (Італія), Anton Todorov (Болгарія-Німеччина), Luciano Mottola (Італія), Iva Mojziskova (Чехія), Emanuel Італія), Kamil Zasada (Польща), Alessio Pertica (Італія), Georgos Kazazidis (Греція), Corale Carrassan (Франція), Lars Schuijling (Нідерланди), Giorgio Radici (Італія), Aymeric Lidoreau , Alessandro Manzo (Італія), Ann-Katrin Weber (Німеччина), Shady Loic (Франція) та інші.

Місце проведення: м. Київ, Клуб здорових насолод «5 елемент».

Коли: 16-17 березня 2019 року.

Попередня реєстрація є обов’язковою. Подробиці заходу та реєстрація на сайті: http://ntc-convention.com.ua/ 

Конвенція проводиться на базі програми Nike+ Training Club, яка об’єднує спортсменів по всьому світу і дозволяє тренуватися в будь-який час, у будь-якому місці. Понад 100 тренувань, програма мотивації та останні тенденції у сфері фітнесу у форматі 24/7. Додаток NTC доступний безкоштовно в App Store та Google Play.

Компанія Herbalife Nutrition – світовий лідер у галузі продуктів збалансованого харчування, традиційно виступає генеральним партнером конвенції. Спільно з Nike компанія популяризує здоровий та активний спосіб життя поряд із принципами здорового харчування.

Водний партнер «Моршинська» Спорт допоможе не забути про головне правило тренувань – правильну воду, що підтримує в організмі гідробаланс завдяки унікальному складу мікроелементів із природних моршинських джерел. «Моршинська» Спорт давно стала вірним супутником тих, хто веде активний та здоровий спосіб життя, а також невід’ємним атрибутом спортивних тренувань та фітнес-залів. Все, для ще помітнішого результату!