Досконалість йоги від Nike та три йога-канали для занять вдома

Йога – безперечно, секретна зброя в арсеналі спортсменів. Nike регулярно розробляє нові технології, щоб допомогти атлетам розкрити усі переваги йоги. Функціональний одяг для спорту.

Цього року Nike Training запускає першу лінійку одягу, створену спеціально для занять йогою. Колекція Nike Yoga включає одяг для легкості руху та максимальної зручності при виконанні асан.

Для старту

Нове екіпірування завжди працює. Але купити та розстелити килимок – мало. Мої улюблені кроки для новеньких у йозі.

Додаток NTC

Для комфортного та результативного навчання йозі, до додатку Nike Training Club додані нові програми. Для розслаблення, для зміцнення кора, для еластичності зв’язок динамічні і не дуже. Тренер, який завжди у кишені, особливо зручно у поїздках.

Додаток

Yoga with Adriene

Хороший 30-денний челендж, у якому включені заняття щодня, але з різною інтенсивністю. З гумором, легко, через освоєння основних технік та асан. Заняття від 12 до 45 хвилин у середньому. Підійде тим, кому потрібна системність: що б не трапилося, щодня Едріан на вас чекатиме.

Канал Youtube

Yoga with Tim

Тут є ще один челендж на 30 днів для бажаючих. Для різноманітності, чоловіча подача. М’яко, без зайвої напруги та спокійно. Якщо Едріан має абсолютну першість у Youtube (я серйозно!), то каналів, які ведуть чоловіки, – мало. Тім – досвідчений інструктор, який легко підкаже та покаже вправи на будь-який запит, включаючи медитацію.

Канал YouTube.

Колекція Nike Yoga буде доступна в Україні у мережі магазинів Nike, а також на сайті deltasport.ua з лютого 2019 року.