«GO MORE.GET MORE» від Nike

Nike запустив біговий челендж “GO MORE.GET MORE” і запросили не бігаючих блогерів взяти в ньому участь. Маша Мюллер, Діма Зубков, Аня Мірошниченко погодилися кинути собі виклик – почати регулярно бігати, стати активнішими у повсякденному житті, зробити біг своєю новою корисною звичкою та іноді відкладати смартфон убік та виходити на пробіжку.


Для хлопців і дівчат челендж триватиме 4 тижні, протягом яких вони регулярно зустрічатимуться на спільних пробіжках під керівництвом сертифікованого тренера Nike Run Club Андрія Нестерова, який допомагатиме героям не просто почати бігати, а полюбити біг за будь-якої погоди та доби. На час челенджа кожен учасник отримав пару нових бігових кросівок Nike Epic React Flyknit 2 і зможе залишити їх собі, якщо пройде випробування до кінця.

Кросівки Nike Epic React Flyknit 2 вже чекають на мене, новий апдейт на біговий сезон 2019. Зовнішній вигляд, легкість дихаючого матеріалу Flyknit і підошва з довговічного піноматеріалу Nike React – основа вибору. Сильна сторона – одночасно м’якість та пружність для комфорту протягом усієї пробіжки.

Про те, як проходить челендж, де і коли проходять тренування, як герої пізнають радість бігу – вони, як справжні блогери, розповідатимуть у своїх соціальних мережах, тим самим мотивуючи фоловерів розпочати діяти прямо зараз.

Кросівки Nike Epic React Flyknit 2 вже в наявності у регулярних магазинах Nike та на сайті deltasport.ua.